Jaké informace najdete v tomto článku?

Kdo jsme, naše vize boudoiru   Jak a kde focení probíhá     Co vzít s sebou    Cena focení a vizáže    Doba dodání fotografií    Autorská práva    

Čtěte, prosím, pozorně celou stránku, obsahuje nejen ceník ale také nedílné podmínky focení (= obchodní podmínky), autorská práva atd. Objednávkou fotoslužeb souhlasíte s obchodními podmínkami. Prosím, věnujte jim náležitou pozornost.  

Máte-li doplňující dotazy, není-li Vám něco jasné, je nezbytné vše řešit před samotným focením. 

Kdo jsme, tým - fotografka & vizážistka

Jmenuji se Hanka Skácelová. Fotografie a zejména pak portrét žen mě zajímal od dospívání a nedokázala jsem ani na společné dovolené u moře vynechat plavkový a portrétní editorial s kamarádkami! Zkrátka zachycení osobité krásy žen na fotografii je v mé krvi a nedokážu bez toho žít. Focení portrétu se stalo mou obživou a jsem šťastná, že se mé výsledky líbí a mohu tak přinášet radost nejen sobě, ale především těm, které fotím. Dnes mám za sebou doslova stovky nafocených žen a bohaté zkušenosti, které se snažím zúročit při každém dalším focení.

 

"Můj boudoir" ... jsou krásné, jemné a sexy portréty žen, které chtějí udělat radost samy sobě nebo svým nejbližším. Být krásná neznamená mít velikost 36 a být dokonale fotogenická. Krása vychází z Vás samotné, to , jak se cítíte je vidět i navenek. Já Vám nabízím možnost zažít zkušenost nechat se upravit profesionální vizážistkou a získat fotografie, které budete mít ráda, které Vám přinesou radost a lepší pocit ze sebe sama.  Když jsem před lety s boudoirem začínala, neměla jsem ze začátku ani tušení, že se tak tento obor fotografie jmenuje :) Zkrátka jsem podle citu fotila ženy a portréty, které jsme obě, modelka i fotografka, milovaly a focení i výsledky nám přinášely neskutečnou radost. 

Ze začátků mého boudoiru:

Mé boudoir fotografie dnes: 

Lucie Hromádková je velmi zkušená profesionální vizážistka, mezi jejíž úspěchy patří práce pro firmu COTY (Rimmel, Astor), vizáž modelek na Prague Fashion Week, líčení známých osobností na nejrůznější akce a focení a v neposlední řadě nekonečný zástup nevěst! Lucku jsem si vybrala na spolupráci pro focení nejen pro její zkušenosti a úžasné schopnosti, ale také pro její vstřícný a milý přístup ke klientkám a velkou profesionalitu. Její služby vřele doporučuji každé ženě!  

Ateliér se studio nachází na nové adrese, kterou obdržíte v rámci závazné objednávky služeb. Nachází se na Praze 5. 

DOBA, kterou u nás strávíte se skládá z vizáže, focení, převlékání, možnosti drobné změny vizáže v průběhu focení. Vizáž trvá cca 40-60 min a focení stejně dlouhou dobu... Společně vybereme oblečení, ve kterém se bude fotit, Lucka Vás krásně upraví a na Vás je jen to, abyste nám důvěřovala a nechala se vést :) Máme velmi bohaté zkušenosti a téměř okamžitě v haldě oblečení najdeme naprosté poklady, ve kterých nejlépe vyniknete a v jaké póze Vám to bude nejvíce slušet. 

CO S SEBOU? Zde obvykle neplatí méně je více! Často to vypadá, že se k nám klientka spíše stěhuje s kufrem :) Je lepší mít větší výběr prádla a oblečení než pak litovat, že doma ve skříni visí krásný kousek, ve kterém byste zazářila. Nebojte se krajky - je neuvěřitelně fotogenická, krásný a vkusný korzet, džíny, neokopané sexy botky. Nechte se na fotografiích inspirovat svetříky, doplňky... Pozor! Vyhněte se opranému prádlu a oblečení - na fotkách to může být vidět a zkazit výsledný dojem. Na rovinu říkám, že není zodpovědností fotografa, když je oblečení poškozené nebo zmačkané apod. Dejte výběru věcí náležitý čas a pečlivost. Punčochy, podvazky - nesmí se moc zařezávat! Máte-li oblíbenou bižuterii, vezměte s sebou, může se hodit. Krásné prádlo nemusí stát tisíce - máme skvělé zkušenosti s obchody jako je H&M nebo NewYorker. Dají se tam najít úžasné kousky! Máte pěkné večerní šaty nebo flitrový top? Vezměte je s sebou! Při focení vystřídáme 3-4 outfity/kombinace.  

Budoucí NEVĚSTY by neměly zapomenout své svatební (neochozené) boty, (chtějí-li) závoj a případně svou svatební bižuterii.

Pozor na MANIKÚRU!!! Nepodceňujte úpravu svých rukou, na mnoha portrétech může být ruka vidět velmi detailně. Je na Vás jestli si přejete být focena s neutrálně upravenými nehty nebo přijdete s nehty nalakovanými nějakou konkrétní barvou. Jen mějte na mysli to, že Vám pak musí ladit oblečení a spodní prádlo a i foto make-up pak bude mít určitá barevná omezení.

CENA VIZÁŽE A FOCENÍ: čtěte pozorně všechny uvedené informace, podmínky jsou závazné. Cena je uvedena za osobu.

Když prijdete sama: focení 3400,--, vizáž 1100,--

Boudoir party ve dvou: focení 3000,--, vizáž 1000,--

Boudoir party ve třech: focení 2700,--, vizáž 900,--

V ceně focení máte 22 výsledných fotografií a to jak v barvě, tak v černobílé verzi (aktualizace počtu fotografií platí od 1. 12. 2018).

Zaplacená záloha na focení je vratná pouze v případě úplného zrušení focení ze strany fotografky.

Vlastní výběr z neupravených náhledů: 300,-- Toto je nutné sdělit nejdéle po uskutečnění focení ještě ve studiu. Doba vyhotovení finální podoby fotografií se pak počítá od přijetí vybraných záběrů ze strany fotografky.

RETUŠE: Základní retuše jsou v ceně focení. Tato retuše spočívá v jemném vyhlazování pleti a případné odstranění výrazných červených pupínků v obličeji. Neodstraňuji detailně každý hrbolek pleti, každé znaménko, pupínek či vrásku! Pleť by měla zůstat lidská - tj, hluboké vrásky, póry apod v detailu fotografie jsou. Mé retuše nespočívají v tom, že z portrétované dámy udělám porcelánovou panenku. Pleť může na některých snímcích vypadat jemněji než na jiných v závislosti na použitém světle. V měkčím světle bude pleť působit o něco jemněji než ve světle tvrdém či umělém, vždy ale upravená a příjemná na pohled. Věřím, že i zde v galeriích je tento záměr na fotografiích vidět. 

Nedělám úpravy tělesných proporcí! Je zcela proti mým zásadám zvětšovat někomu poprsí či zmenšovat zadeček nebo stehna... V průběhu focení má klientka možnost vidět náhledy fotografií a snažím se nafotit pózy tak, aby byly lichotivé a aby jste se líbily samy sobě. 

DOBA DODÁNÍ HOTOVÝCH FOTOGRAFIÍ je cca 3 týdny. V hlavní svatební sezóně (červen-září) je to 4-5 týdnů.

Fotografie dostanete v elektronické podobě přes web Uschovna.cz. Možnost zaslání potisknutého DVD s Vašimi fotografiemi - poštovné a balné 100,--.

DÁRKOVÉ POUKAZY: Boudoir focení je možno koupit jako dárek formou dárkového poukazu. Termín focení je nutno objednat minimálně 2 měsíce před koncem platnosti poukazu. Pro bližší info k možnosti zakoupení poukazu mě, prosím, neváhejte kontaktovat. Platnost dárkových poukazů je obvykle 5-6 měsíců. Možnost prodloužení platnosti dárkového poukazu je zpoplatněna: + 1 měsíc = 500,--, + 2 měsíce 1100,--, + 3 měsíce 1500,--.

ZMĚNA TERMÍNU FOCENÍ:  V základní ceně je možná 1 změna termínu focení.  Pro druhou změnu termínu platí poplatek 500,-- , pro focení objednaná i s vizáží poplatek 1000,--. Obvykle fotíme všední dny 9.30-15.00. Víkendové a jiné termíny jsou s příplatkem (foceni CZK 1000,--, vizáž + 20%).

Druhý termín focení (v ceně) musí být vybrán v období do 3 měsíců od původního prvního termínu focení. Objednán musí být minimálně 1 měsíc před uplynutím této lhůty. Poté záloha propadá.

Při pozdním příchodu o více než 20 min si klient zkracuje čas na focení, který nebude zohledněn ve finální ceně focení a platí plná cena focení.  Obvykle máme před i po Vašem focení další zakázky a není možné omezit další klienty z důvodu pozdního příchodu klienta předchozího. Děkujeme za pochopení. 

AUTORSKÁ PRÁVA:

Vyhrazuji si právo použít výběr fotografií z focení pro prezentaci svých služeb. Na konkrétních detailech je možné se domluvit. Pro případné další dotazy mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

Cena za focení obsahuje možnost fotografa na malou ukázku z focení. Ukázky jsou součástí bezjmenných mix galerií v malém množství. Dohoda možná. Na přání klienta možno sestavit balíček na míru. Nutno řešit při objednávce fotoslužeb.

DOHODA PROSTŘEDNICTVÍM SMS, E-MAILU ČI JINÉ PÍSEMNÉ KOMUNIKACE JE BRÁNA JAKO ZÁVAZNÁ A NAHRAZUJE TAK PÍSEMNOU SMLOUVU.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel,  propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Backstage :)

***KONEC***